Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

DSC 198819 грудня колежани зібралися у святковій актовій залі, щоб урочисто, а разом з тим, тепло й щиро, у дружному, сімейному колі відзначити золотий ювілей з дня заснування музпеду. Ця зустріч була надзвичайно бажаною, бо багато змін відбулося за ці роки не тільки в навчальному закладі, а й у кожного з викладачів особисто.

В 1968 році відбувся перший набір до відділу хорового диригування. В цьому ж році для повноцінного забезпечення кадрами молодої спеціальності до училища по направленню прибули молоді викладачі. Ці викладачі стояли біля витоків спеціальності.

У 1972 році першим двадцятьом сімом випускникам спеціальності Хорове диригування було присвоєно звання учителя музики і співів загальноосвітньої школи та музичного керівника в дитячому садку. Тоді налічувалось вже 112 учнів і 49 осіб викладачів.

З тих часів наш мистецький колектив продовжує поповнюватись талановитими викладачами, як правило, з числа випускників спочатку училища, а потім коледжу. Впродовж 27 років на чолі когорти досвідчених педагогів стояв М. В. Випусток, за плечима якого 50 років педагогічної діяльності. Впродовж десятиліть він успішно поєднував педагогічну, викладацьку, творчу і музично-громадську діяльність, а також має чисельні нагороди, звання та - найголовніше - повагу і шану від колег та студентів.

На святі привітали всі художні колективи, більшість з них працюють і понині, згадали родинні дуети та сімейні династії. Це своєрідний феномен на освітянській ниві. Ніде в Україні немає такого закладу, де б працювали така велика кількість подружніх пар педагогів.

За п’ятдесят років близько двох тисяч випускників спеціальності Музичне мистецтво отримали кваліфікацію вчителя музики та музичного керівника в закладі дошкільної освіти.

Наші випускники продовжують плекати дитячі таланти, вони працюють майже в кожній школі та закладах дошкільної освіти нашого району, розвивають творчий потенціал маленьких громадян в багатьох школах України. Вони виступають у складі професійних музичних колективів на сценах нашої країни та світу, самі керують художніми колективами, ведуть активну наукову діяльність.

Наш музпед має цікаву та багатогранну історію. Свій піввіковий ювілей він зустрічає сповнений наснаги та творчої енергії. І ми переконливо віримо, що і сьогоднішні студенти зможуть реалізувати свої мрії та сподівання у професійному зростанні.

Фотогалерея:

 

Запрошуємо на навчання


Денна форма навчання:

- Дошкільна освіта (англійська мова, фізична культура)

- Початкова освіта (англійська мова, інформатика)

- Середня освіта (Музичне мистецтво)

- Середня освіта (Образотворче мистецтво)

- Середня освіта (Фізична культура)

- Економіка

- Право

- Соціальна робота

Заочна форма навчання:

- Дошкільна освіта

- Початкова освіта

- Соціальна робота

- Право

- Економіка

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти