Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

IMG 20181126 09480726 листопада 2018 р. в читальній залі коледжу відбувся захід, приурочений Дню відмови від куріння. Члени гуртка «Пульс» в ці дні провели опитування серед студентів першого курсу щодо проблеми тютюнопаління (в анкетуванні брали участь три групи 11, 12 поч. та 11 право).

Результати дослідницької роботи «Вивчення ставлення студентів до проблеми тютюнопаніння» презентували студентки 21 групи сп. Початкова освіта. Інформатика Ткачук А., Буц Е., Сколозуб І., Козлова А. Учасникам засідання гуртківці Погорєлов С. та Гульовата Я. (11 поч.) продемонстрували і прокоментували склад цигарок.

Студенткам Ткачук А., Буц Е. викладач природничих дисциплін Степанов С.О. вручив дипломи учасників ІV Всеукраїнської студентської наукової конференції «Наукова Україна» за дослідження «Інсектицидні властивості тютюну».

 Гуртківці спільно з керівником провели дослід «Бутилка, що курить» і пояснили, яку шкоду завдає дим при потраплянні в організм людини. Пояснення про шкідливість тютюнопаління підтверджували не лише слова ведучих, а й продемонстрований відеофрагмент про виробництво цигарок.

В ході засідання учасникам було запропоновано розфарбувати макет курця, де всі охочі ставили автограф під актуальними словами «Мамо, я ніколи не буду курити». На закінчення прозвучав вірш про відмову від згубної звички «Велика дурниця».

   Організатори заходу гурток «Пульс»,

соціально-психологічна служба коледжу

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти