Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

DSC 133722 листопада 2018 року в кімнаті-музеї І.С.Нечуя-Левицького відбулося відкрите засідання гуртка іншомовного спілкування “Improve Your English”. Члени гуртка, студенти 22 та 12 груп сп. «Початкова освіта» в ролі гідів-екскурсоводів провели екскурсію англійською мовою “Discover Nechuy”- «Відкрий Нечуя», присвячену 180-річчю від дня народження письменника-земляка.

Цій екскурсії передувала велика пошуково-дослідницька робота, яку ми проводимо вже другий рік, вивчаючи життєвий шлях та творчість великого письменника, зокрема його Богуславську сторінку життя, адже 2018 рік оголошено роком Нечуя.

Студенти Н.Середа, Г.Поремська, А.Ткаченко, М.Новобранець, Ю.Коцепуп, Ю.Тимошенко, В.Сидоренко, Л.Гула, З.Балацька, Б.Салата, Н.Паруніна, І.Платонічева та ін. із захопленням розповідали про Стеблівське коріння Івана Левицького, Богуславське духовне училище, Всесвіт Івана Нечуя-Левицького, його «Кайдашеву сім’ю» та як цей твір пов’язаний з нашим краєм, про традиційні заходи Нечуївської тематики, які проводяться в нашому коледжі.

Пам’ять про нашого знаменитого земляка жива, і ми маємо нагоду проводити своє студентське життя у стінах, де навчався і працював великий Нечуй.

Ми дуже вдячні керівнику гуртка О.М.Міщенко та викладачу сучасної української мови та літератури Т.В.Яковенко за допомогу в проведенні пошуково-дослідницької роботи та за можливість поринути в атмосферу того часу.

А.Петеліна, староста гуртка

Фотогалерея:

 

Запрошуємо на навчання


Денна форма навчання:

- Дошкільна освіта (англійська мова, фізична культура)

- Початкова освіта (англійська мова, інформатика)

- Середня освіта (Музичне мистецтво)

- Середня освіта (Образотворче мистецтво)

- Середня освіта (Фізична культура)

- Економіка

- Право

- Соціальна робота

Заочна форма навчання:

- Дошкільна освіта

- Початкова освіта

- Соціальна робота

- Право

- Економіка

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти