Меню сайту

ВхідIMG 20181007 1155547 жовтня на базі КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» відбулося святкування Дня бійця територіальної оборони, метою якого є основи ведення бойового мистецтва та виконання завдань за призначенням для забезпечення обороноздатності кожного району.
Програма заходу включала в себе інформування населення про діяльність загонів ТРО  у Богуславському районі, розгортання армійського намету, справжньої польової кухні, ознайомлення з комплектами захисту від отруйних та рідіоактивних речовин, спортивні змагання з підтягування, перетягування канату, бігу на 60 м, метання учбової гранати, розбирання та збирання автомата, показ індивідуальних засобів захисту (бронежилет, каска кевларова, тактичні берці, окулярі  та інші), засобів польового зв’язку і, звичайно ж, - частування гостей «солдатською кашею» і чаєм!

Гості та учасники свята мали змогу отримати професійні уроки із володіння стрілецькою зброєю, потренуватися у спорядженні зброї набоями, ознайомитися з будовою стрілецького озброєння та пройти  інструктаж у досвідчених інструкторів із заходів безпеки при виявленні міно-вибухових речовин.

Приємно відмітити, що колежани, в склад якої ввійшли: Ціник Віталій (41 Фіз.), Кремінь Юрій (21 Фіз.), Ситник Олександр (21 Фіз.), Кришталь Сергій (21 Фіз.), Батрин Віктор (21 Фіз.), Ткаченко Владислав (41 Фіз.), Лебідь Микола (31 Фіз.) за програмою Дня бійця територіальної оборони зайняли перше загальнокомандне місце. Призерами серед учасників стали:

Біг 60 метрів:

І місце – Ціник Віталій;

ІІ місце – Ткаченко Владислав;

ІІІ місце – Кремінь Юрій.

Підтягування на перекладині:

І місце – Кришталь Сергій;

ІІ місце – Ситник Олександр.

Метання гранати на дальність:

І місце – Ціник Віталій;

ІІ місце – Кришталь Сергій.

Розбирання та збирання автомата:

Ціник Віталій – ІV місце;

Ситник Олександр – V місце.

Коваленко Ю.А.,

викладач навчальної дисциплін «Захист Вітчизни»

Фотогалерея:

 

Запрошуємо на навчання


Денна форма навчання:

- Дошкільна освіта (англійська мова, фізична культура)

- Початкова освіта (англійська мова, інформатика)

- Середня освіта (Музичне мистецтво)

- Середня освіта (Образотворче мистецтво)

- Середня освіта (Фізична культура)

- Економіка

- Право

- Соціальна робота

Заочна форма навчання:

- Дошкільна освіта

- Початкова освіта

- Соціальна робота

- Право

- Економіка

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти