Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

IMG-5cdcde2ea5793bbebf95ecd1202a4815-V18 жовтня 2018 року з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми у коледжі відбувся круглий стіл на тему: «Як не стати жертвою торгівлі людьми», який організували психологічна служба коледжу спільно зі студентами гуртка «Юридична клініка» (керівник Когут Л.Л.) До круглого столу долучилися студенти ІІІ курсу сп. «Соціальна робота» та студенти ІV курсу сп. «Правознавство», які привернули увагу присутніх щодо проблеми сучасного рабства як міжнародного злочину, який вражає всі нації та впливає на людей усіх рівнів достатку.

Студенти гуртка «Юридична клініка» інформували учасників круглого столу про основні положення законодавства, проблеми та помилки, що виникають у громадян України, які виїжджають за кордон, одружуються та стають «живим товаром», потрапляючи в рабство.

Майбутні фахівці із соціальної роботи підготували та запропонували для перегляду тематичні відеоролики: «Якщо ти хочеш навчатися за кордоном», «Як одружитися з іноземцем», «Працевлаштування за кордоном».

По завершенню круглого столу соціальний педагог Духан Г.М. провела ділову гру «Мій особистий порадник», яка підвела присутніх засідання до істини, що без усвідомлення проблеми, її важко подолати та про необхідність об’єднання зусиль усіх небайдужих громадян для подолання хвороби 21 століття – сучасного рабства.

Психологічна служба коледжу

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти