Меню сайту

Вхід



43504147 1109905022508985 4572587522382626816 nНезабутній, сповнений яскравими подіями день, коли емоції зашкалюють, коли спільна справа стає справою честі, гідності й обов’язку, є у житті кожного студента.

День здоров’я – саме той день, який студенти чекають із  нетерпінням і мабуть, щиро  бажають, щоб він не закінчувався. Дружня студентська родина І-ІІ курсів, 9 жовтня взяли участь у традиційному спортивному заході «День здоров’я».

Змагання були цікавими,  адже кожна група намагалась перемогти і довести всім, що вона є найкращою в коледжі. Для першокурсників це був перший день здоров’я, який допоміг їм здружитися з іншими студентами.

Свято відбулося та подарувало студентам і викладачам гарний настрій, заряд бадьорості, енергії і почуття дружнього колективу: «Один за всіх – всі за одного!»

Керівник фізичного виховання,  Т.О. Лісовенко

За підсумками змагань переможцями стали:

Особиста першість

Ткаченко Ярослав

21 Пр.

Баскетбольний конкурс (Штрафний кидок)

І - місце

Остроух Олег

21 Фіз

Баскетбольний конкурс (Штрафний кидок)

ІІ - місце

Севрук Валентин

21 Фіз

Баскетбольний конкурс (Штрафний кидок)

ІІІ - місце

Голосна Поліна

11 П.І.

Баскетбольний конкурс (Штрафний кидок)

І - місце

Березовська Аліна

21 Фіз.

Баскетбольний конкурс (Штрафний кидок)

ІІ - місце

Манзик Антоніна

21 Д.

Баскетбольний конкурс (Штрафний кидок)

ІІІ - місце

Гриб Богдан

21 Пр.

Конкурс силачів (піднімання гирі)

І - місце

Батрин Віктор

21 Фіз.

Конкурс силачів (піднімання гирі)

ІІ - місце

Макаренко Максим

21 Пр.

Конкурс силачів (піднімання гирі)

ІІІ - місце

Макаренко Максим

21 Пр.

Армрестлінг

І - місце

Верещака Володимир

21 Фіз

Армрестлінг

ІІ - місце

Батрин Віктор

21 Фіз

Армрестлінг

ІІІ - місце

Хижняк Ангеліна

21 Фіз.

Армрестлінг

І - місце

Кравченко Світлана

11 Фіз.

Армрестлінг

ІІ - місце

Кондадрова Єлизавета

21 Д.

Армрестлінг

ІІІ - місце

Буц Еріка

21 П.І.

Шашки

І - місце

Щербенук Світлана

21 Мист.

Шашки

ІІ - місце

Сидоренко Світлана

21 Інтр.

Шашки

ІІІ - місце

Слюсаренко Владислав

21 П.І.

Шашки

І - місце

Цимбал Роман

11 П.І.

Шашки

ІІ - місце

Пузатко Антон

21 Мист.

Шашки

ІІІ - місце

Савченко Альона

11 П.І.

Шахи

І - місце

Колесубіна Марія

21 П.А.

Шахи

ІІ - місце

Буц Еріка

21 П.І.

Шахи

ІІІ - місце

Кальченко Руслан

21 Пр.

Шахи

І - місце

Оленин Георгій

21 Фіз

Шахи

ІІ - місце

Кива Максим

21 Мист.

Шахи

ІІІ - місце

Симоненко Ростислав

22 П.А.

Стрільба

І - місце

Кальченко Руслан

21 Пр.

Стрільба

ІІ - місце

Кичеренко Вадим

21 Інтр.

Стрільба

ІІІ - місце

Соломаха Христина

21 Мист.

Стрільба

І - місце

Тимошенко Анна

21 Пр.

Стрільба

ІІ - місце

Дорофеєва Вікторія

11 Мист

Стрільба

ІІІ - місце

 

 

Групова першість

21 Пр.

Стрільба

І - місце

21 Мист.

Стрільба

ІІ - місце

22 П.А.

Стрільба

ІІІ - місце

21 Фіз

Метання гранати

І - місце

12 П.А.

Метання гранати

ІІ - місце

21 Пр.

Метання гранати

ІІІ - місце

11 Мист.

Дебют першокурсника

І - місце

12 П.А.

Дебют першокурсника

ІІ - місце

11 Фіз

Дебют першокурсника

ІІІ - місце

21 Пр.

Вікторина

І - місце

11 П.І.

Вікторина

ІІ - місце

21 Фіз.

Вікторина

ІІІ - місце

 

 

Командна першість

Мистецько-педагогічне відділення

Смуга перешкод

І - місце

Педагогічне відділення

Смуга перешкод

ІІ - місце

Відділенні дошкільної освіти, Економіки та права

Смуга перешкод

ІІІ - місце

Мистецько-педагогічне відділенні

Перетягування канату

І - місце

Відділенні дошкільної освіти, Економіки та права

Перетягування канату

ІІ - місце

Педагогічне відділення

Перетягування канату

ІІІ - місце

Мистецько-педагогічне відділення

Міні-футбол

І - місце

Відділенні дошкільної освіти, Економіки та права

Міні-футбол

ІІ - місце

Педагогічне відділення

Міні-футбол

ІІІ - місце

Мистецько-педагогічне відділенні

Волейбол

І - місце

Педагогічне відділенні

Волейбол

ІІ - місце

Відділенні дошкільної освіти, Економіки та права

Волейбол

ІІІ - місце

Мистецько-педагогічне відділення

Квест

І - місце

Педагогічне відділення

Квест

ІІ - місце

Відділенні дошкільної освіти, Економіки та права

Квест

ІІІ - місце

11 Фіз.

Туристична естафета

І - місце

11 Дош.

Туристична естафета

ІІ - місце

11 П.І.

Туристична естафета

ІІІ - місце

 

Фотогалерея:


 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти