Меню сайту

Вхід



41215881 714528895568946 1205494816297713664 nІз року в рік по всій Україні проводяться маса спортивних заходів. У нашому місті 8 вересня 2018 року до Дня фізичної культури і спорту на районному стадіоні «Колос» теж було влаштоване спортивне свято, де лунали поздоровлення із святом і побажанням тріумфальних перемог нашим спортсменам, тренерам, призерам та переможцям різних спортивних змагань.

Подякою Богуславської РДА за сумлінну працю по вихованню молоді була нагороджена і наша викладач, керівник фізичного виховання коледжу Лісовенко Т.О. та студент 31 групи спеціальності «Середня освіта (Фізична культура)» Владислав Єременко, який виборов звання чемпіона світу з тайського боксу IFMA серед юніорів у ваговій категорії до 71 кг, що проходив з 2 по 10 серпня у м. Бангкок (Таїланд). 

Нам приємно, що в змаганнях з бігу на 100 метрів, стрибків в довжину з місця, міні-футболу, пляжному волейболу, стрітболу, штовханні ядра, амреслінгу, підтягуванні, настільному тенісу, шахів та шашок взяли участь 125 студентів коледжу, а наша збірна виборола І загальнокомандне місце.

         Результати змагань:

Прізвище ім`я

Група

Вид програми

місце

Ткаченко Владислав

41 Фіз.

100 м (12,48 с.)

І

Голіченко Валерія

21 Фіз.

100 м (14,59 с.)

І

Галушка Галина

Олексієнко Каріна

41 Фіз.

21 Фіз.

Пляжний волейбол

І

Шматок Ольга

31 Фіз.

Н/теніс

І

Ткаченко Владислав

41 Фіз.

Стрибки в довжину (2,70)

І

Моторна Вікторія

31 Д.

Стрибки в довжину (2,17)

І

Пильгун Андрій

Денисюк Олександр

Науменко Богдан

31 Фіз.

41 Фіз.

31 Фіз.

Стрітбол

І

Гадков Леонід

31 Фіз.

Шахи

І

Яковенко Роман

21 Фіз.

100 м (12,94 с.)

ІІ

Джуська Катерина

41 Фіз.

100 м (15,05 с.)

ІІ

Батрин Віктор

21 Фіз.

Армреслінг

ІІ

Шикоряк Каріна

Кудак Віталій

41 Фіз.

Викладач

Пляжний волейбол

ІІ

Грищенко Тетяна

Погорелова Світлана

21 Фіз.

31 П.І.

Пляжний волейбол

ІІ

Березовська Аліна

21 Фіз.

Н/теніс

ІІ

Севрук Валентин

21 Фіз.

Стрибки в довжину (2,55)

ІІ

Голіченко Валерія

21 Фіз.

Стрибки в довжину (2,10)

ІІ

Лебідь Микола

31 Фіз.

Підтягування (27 разів)

ІІ

Батрин Віктор

21 Фіз.

Міні-футбол

ІІ

Бубен Владислав

31 Фіз.

Міні-футбол

ІІ

Гибало Олександр

31 Фіз

Міні-футбол

ІІ

Рудешко Владислав

41 Фіз

Міні-футбол

ІІ

Федоренко Сергій

31 Фіз.

Міні-футбол

ІІ

Гребенко Артем

31 Фіз.

Міні-футбол

ІІ

Бєгов Олексій

31 Фіз.

Міні-футбол

ІІ

Регтета Богдан

31 Пр.

Міні-футбол

ІІ

Гриб Богдан

Ткаченко Владислав

Мироненко Дмитро

21 Пр.

21 Пр.

21 Пр.

Стрітбол

ІІ

Оленин Георгій

21 Фіз.

Шахи

ІІ

Савченко Олена

12 П.А.

Шахи

ІІ

Івченко Станіслав

21 Інтр.

Шашки

ІІ

Войтюк Вікторія

42 П.А.

Шашки

ІІ

Буц Еріка

11 П.І.

Шашки

ІІ

Луценко Лілія

41 Фіз.

Ядро (7,58 м)

ІІ

Моторна Вікторія

31 Д.

100 м. (15,35 с.)

ІІІ

Ситник Олександр

21 Фіз.

Армреслінг

ІІІ

Ткаченко Владислав

Денисюк Олександр

41 Фіз.

41 Фіз.

Пляжний волейбол

ІІІ

Верещака Володимир

21 Фіз.

Н/теніс

ІІІ

Колодич Юлія

31 П.І.

Н/теніс

ІІІ

Гриб Богдан

21 Пр.

Підтягування (27 разів)

ІІІ

Балабушка Максим

Пустовіт Максим

Гавяда Консянтин

12 П.А.

11 Фіз.

11 ФІз.

Стрітбол

ІІІ

Вітаємо наших переможців! Бажаємо усім учасникам змагань вдалих стартів та переможних фінішів, міцного здоров’я, бадьорості духу, наполегливості та радості від перемог!

Коваленко Ю.А., викладач фізичного виховання

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти