Меню сайту

Вхід

17-20-29-viber image 13У нас чудові новини! З 2 по 10 серпня у м. Бангкок (Таїланд) проходив чемпіонат світу з тайського боксу IFMA серед юніорів. У ваговій категорії до 71 кг чемпіоном світу став наш студент 31 групи спеціальності «Середня освіта (Фізична культура)» Владислав Єременко.

Поступаючись у фінальному бою, Владислав проявив силу волі, майстерність у підготовці та переміг суперника з Португалії з рахунком 30:27. До того, на шляху до золотої медалі виграв бої з дуже сильними спортсменами Туреччини, Росії та Ізраїлю.

В цьому велика заслуга його тренера - Ярослава Дякіна (Заслужений майстер спорту України з кікбоксингу і майстер спорту України з тайського боксу), який разом зі своїм вихованцем доклали чималих зусиль, щоб досягнути такого результату.

Викладачі та студенти коледжу щиро вітають Владислава та його тренера  Ярослава Дякіна із перемогою та бажають підкорювати вершини подальших чемпіонських звершень!