Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

P80611-151909Таким став девіз підсумкового заняття гуртка «Удосконалюй свою англійську».

Аудиторія була прикрашена репродукціями картин відомих художників та роботами студентів мистецько-педагогічного відділу із зображенням квітів, натюрмортів із квітами, композиціями, створеними із живих квітів.

Учасники гуртка оформили також стенди малюнками відомих народних художниць України Катерини Білокур та Марії Приймаченко, а також своїми роботами.

Під музичний супровід П.І.Чайковського «Вальс квітів» вийшли ведучі, координатори свята, студенти 12 групи спеціальність «Початкова освіта». Ростислав Симоненко в ролі садівника Тома (Tom the Gardener) та чудова дівчина, королева квітів – Троянда (Flower Queen Rose) – Галина Поремська.

До підготовки були задіяні всі члени гуртка іншомовного спілкування, де кожна група готувала певні завдання, зокрема перша група дослідила та представила національні квіти англомовних країн – США, Великої Британії, Канади та Австралії.

Барвистий вінок весняних та літніх квітів України представили друга і третя групи. Головною практичною метою проекту було задіяти учасників до спілкування. Тож четверта група запросила до віртуального квіткового магазину, де кожен з допомогою флориста, роль якого виконував Богдан Салата, мав змогу вибрати квіти на подарунок для рідних та друзів.

П’ята група підготувала пізнавальний квіз «Наскільки ви обізнані про незвичайні квіти Землі».

Гра «Бджілка і нарцис» спонукала учасників дійства проявити кмітливість та із закритими очима прикріпити якнайточніше бджілку на квітку.

Шоста група представила загадки про веселку та її кольори і виконала пісню «Rainbow».

Протягом всієї історії людства люди завжди милуються красою квітів. Художники змальовували їх на стінах печер, поети присвячували їм вірші.

Квіти! Скільки радості, світлого і приємного приносять вони в нам!

Нехай і ваше життя буде наповнене яскравими фарбами Землі.

О.Міщенко, керівник гуртка

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти