Меню сайту

ВхідDSC 0693Похід був незабутній для студентів 31 групи сп. «Фізичне виховання». Окрім труднощів та насиченої навчальними завданнями програми, юнаки і дівчата весело і цікаво провели час на природі, залишивши в спогадах приємні враження й емоції, світлини з чудовими краєвидами Богуславщини. Особлива атмосфера панувала в таборі ввечері, коли всі разом збиралися навкруги вогнища, готували вечерю, спілкувалися, слухали музику.

Навчальну практику «Літній табірний збір» студенти подолали за таким маршрутом: місто Богуслав – село Розкопанці – село Дибинці.

Пройшовши 7-кілометрову відстань із спорядженням за плечима, студентам було нелегко, але вони справилися з цим завданням і тим самим впевнилися в своїх силах для проходження майбутніх випробувань. Туристичний похід тривав три дні, де колежани діяли згідно навчальної програми.

Щоранку викладачі і студенти проводили ранкову зарядку під музичний супровід та пробіжку вздовж річки до 5 км. Молодь удосконалювала свою фізичну підготовку, оволодівала такими вміннями і навиками як складання маршруту туристичних походів, вчилася організовувати харчування в пішохідних походах, підбирати необхідне спорядження для подолання природних перешкод та багато іншого…А ще неодмінно проходили майстер-класи по фітнесу: пілатесу, стретчінг-аеробіці.

Сподіваємося, що студенти засвоїли уміння самостійно працювати з супроводжуючою мотузкою, навчилися розробляти тактичні схеми проходження по азимуту, удосконалювати техніку в’язання вузлів, набули навиків по транспортуванню технічних етапів навісними переправами через річку, правильно встановлювати намети, облаштовувати бівак, розпалювати вогнище різними способами, надавати першу медичну допомогу потерпілим при кровотечах, сонячному ударі та потопаючим на воді.

Лісовенко Т.О., керівник фізичного виховання

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти