Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

33964990 1956736567972078 496239838480039936 nБагатством будь-якого навчального закладу є його талановиті учні й висококваліфіковані педагоги. Причому талановитих дітей більшість, але цей дитячий талант треба зуміти розгледіти вчителю – і тоді можна надіятися на високий злет свого вихованця!

Минулого року до КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» вступила на спеціальність «Початкова освіта. Англійська мова» випускниця-дев’ятикласниця Побережківського НВК Рашкевич Яна. Дівчина відразу привернула до себе увагу одногрупників та викладачів, тому що відзначалася сумлінним ставленням до навчальних занять, товариським ставленням до оточуючих, доброю лагідною усмішкою, особистою думкою, оригінальною, незвичайною.

Я помітила цю студентку на заняттях з української літератури, бо дівчина справді глибоко мислила і не боялася висловлювати свої думки, її мова чітка, зрозуміла, легка для сприймання. Яна любить читати літературні твори М.Коцюбинського, захоплюється лірикою Т.Шевченка, І.Франка, Є.Плужника й П.Тичини, сучасних поетів. Любов до читання їй прищепила мама, тому й дитинство дівчини минало серед книг, які допомогли сформуватися їй як особистості. Мабуть, тому їй одній із перших я запропонувала взяти участь у І етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Її творча робота була високо оцінена моїми колегами, викладачами мови та літератури, які входили до журі цього конкурсу. Тому з середини жовтня почалася підготовка до Обласного етапу названого конкурсу. А вже на початку грудня Яна знову порадувала нас перемогою ( І місце на Обласному етапі конкурсу).

У лютому 2018р. Яна була запрошена до участі в останньому Всеукраїнському етапі конкурсу імені Тараса Шевченка. Творче завдання, над яким довелося працювати студентці, вимагало не тільки знань про життя й творчість Кобзаря, а й знань певних комп’ютерних технологій. Та й цього разу, дякуючи своїй обізнаності у багатьох галузях нашого життя й умінні їх застосування, Яна стала переможницею Всеукраїнського етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. А 22 травня цього року відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу у Києві, в приміщенні Національного музею Тараса Шевченка. Яні було вручено Диплом І ступеня, а мені, як наставнику, Подяка від міністра освіти і науки України Лілії Гриневич. А також нам подарували цінні книги.

У Національному музеї Тараса Шевченка зібралося багато талановитих дітей, відомих людей, і нам було дуже приємно відчути цю святкову атмосферу. Перемога Яни Рашкевич у конкурсі – значна подія для нашого коледжу, тому дівчина планує наполегливо працювати й надалі, щоб і наступного разу здобути перемогу. Хочу побажати їй досягти поставленої мети, стати високоосвіченою людиною, свідомим громадянином нашої України, адже українську мову, Шевченкове слово вона шанує, знає. Окремо хочу подякувати мамі Яни, Наталії Вікторівні, вчителям Побережківського НВК, які приклали зусилля й виховали для нас таку хорошу студентку.

Перемог тобі, Яно, успіхів на життєвій стежині!

                                                            М.П.Голобородько, викладач української

                                                                               мови й літератури

Фотогалерея:

 

Запрошуємо на навчання


Денна форма навчання:

- Дошкільна освіта (англійська мова, фізична культура)

- Початкова освіта (англійська мова, інформатика)

- Середня освіта (Музичне мистецтво)

- Середня освіта (Образотворче мистецтво)

- Середня освіта (Фізична культура)

- Економіка

- Право

- Соціальна робота

Заочна форма навчання:

- Дошкільна освіта

- Початкова освіта

- Соціальна робота

- Право

- Економіка

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти