Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

P80605-103813Сьогодні вкотре коледж наповнився дзвінкими голосами вихованців пришкільного літнього мовного табору  «English Summer». Засяяли посмішками обличчя студентів і викладачів від зустрічі з дитинством.

Екскурсія розпочалася з відвідування спортивного клубу «Гармонія», де школярі мали змогу випробувати в дії різноманітне спортивне знаряддя, ознайомитися з різними видами спорту. Потім діти поповнили словниковий запас новими англійськими словами, розучили цікаву пісеньку, здійснили заочну подорож до країн Європи в кабінеті іноземних мов.

А як зачаровано дивилися гості на виставку робіт студентів в різноманітних техніках: паперопластики, квілінгу, пап’є-маше, колажу, спостерігали за роботою на заняттях майбутніх вчителів образотворчого мистецтва.

Ще довго діти будуть згадувати зустріч зі світом хімії та фізики: фокуси з перетворенням прозорої рідини в молоко, феєричний вулкан, штучний дим, процес створення веселки, електричного струму. Веселі дитячі пісні, розспівки лунали в кабінеті музичного мистецтва.

Екскурсія видалася цікавою, змістовною та пізнавальною для наших гостей. До нових зустрічей, наші юні друзі!

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти