Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

IMG-15811ed6531596a92ea26c951d68f6e2-V«Від серця до серця» – гурток волонтерського спрямування. Назва гуртка говорить про те, що, проводячи різноманітні заходи та акції, ми хочемо доторкнутися своїми серцями до людських сердець, зігріти їх теплом, дарувати добро і радість.

Волонтерська діяльність є основою побудови та розвитку громадянського суспільства. Вона втілює в себе найшляхетніші прагнення людства – прагнення миру, свободи, безпеки та справедливості для всіх людей.

Одним із таких напрямків соціальної допомоги є участь добровольців у здійсненні цілого ряду соціальних послуг для тих, хто їх потребує. Іншими словами – волонтерська робота. Волонтерство – це неоплачувана, свідомо добровільна діяльність на благо інших. Будь-яка людина, що свідомо і безкорисливо трудиться на благо інших, може називатися волонтером.

Впродовж поточного семестру учасники гуртка «Від серця до серця» активно працювали над визначенням тематики, підбору матеріалу та оформлення власних волонтерських проектів, які вони презентували на підсумковому засіданні гуртка, зокрема:

Дудник В. (31 соц.), волонтерський проект «Відкрий своє серце – зроби щасливішою дитину»;

Дюміна К. (41 соц.), волонтерський проект «Моральний вчинок»;

Загорулько Я. (41 соц.), волонтерський проект «Чужих дітей не буває»;

Ільченко В. (31 соц.), волонтерський проект «Я завжди буду поряд»;

Коваленко М. (41 соц.), волонтерський проект «Не зникне в нас віра в казки й чудеса, а поруч хай будуть добро і краса»;

Назаренко І. (41 соц.), волонтерський проект «Безпритульні тварини. Хто більш жорстокий: люди чи тварини?»;

Стеценко О. (31 соц.), волонтерський проект «Діти – наше майбутнє!»;

Харченко Н. (41 соц.), волонтерський проект «Собаче життя по-українськи. Як вирішити проблему безпритульних тварин?»;

Шостак А. (41 соц.), Лата А. (41 соц.), волонтерський проект «Інтернет – це ще одна сторінка у розвитку людства, яку ми перегорнемо, як і всі інші».

В своїх волонтерських проектах учасники гуртка розкрили актуальність розробки та впровадження проекту, обґрунтували проблеми, що спонукали необхідність його створення, лаконічно визначили його мету і завдання. В змісті проекту було чітко зазначено, як саме він буде реалізуватися, ресурси, основні етапи впровадження, рівень реалізованості та очікувані результати. Також у своїх роботах студенти вказали методи і технології проекту.

Кожен волонтерський проект, який готували учасники гуртка, був актуальним, адже в наш час достатньо соціальних проблем, які потребують нагального вирішення. При захисті і презентації власного проекту кожен студент проаналізував, чим саме дана тема хвилююча і болюча, і чому саме вона знайшла відгук у їх серцях. Кожна тема важлива по-своєму. Адже мова йшла і про діток-сиріт, і про дітей з обмеженими функціональними можливостями, і про людей похилого віку, і про інтернет-залежність, і про безпритульних тварин.

Хочу подякувати за співпрацю своїм гуртківцям, які організовано, відповідально і добросовісно вирішували поставлені завдання, вміли дружно взаємодіяти і виконувати таку необхідну і корисну справу – допомогу тим, хто її потребує. Ви чуйні, добрі, щирі, милосердні, і точно впевнена, що ваші серця завжди відкриті назустріч іншим серцям!

А.В.Шеремет, керівник гуртка «Від серця до серця»

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти