Меню сайту

ВхідDSC 017831 травня на стадіоні «Колос» відбувся Відкритий кубок коледжу серед юнаків вищих навчальних закладів центрального регіону України. З привітальним словом до учасників звернувся директор коледжу С.В.Лисак, який і відкрив турнір. Танцювальний колектив коледжу підтримував змагання запальними композиціями.

В змаганнях взяли участь 4 команди, серед яких були: Маслівський аграрний технікум ім. П. Х. Гаркавого, Таращанський державний технічного та економіко-правовий коледж, Катюжанське вище професійне училище і КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького».

В першому турі колежани перемогли команду з Маслівки з рахунком 5:1, а Катюжанка переграла команду з Таращі з рахунком 4:0. В грі за третє місце зустрілися Маслівка – Тараща, де з рахунком 3:3 в основний час та по пенальті 5:2 перемогли юнаки Таращі. У фіналі зійшлися команди Богуслава і Катюжанки з рахунком 3:0 на користь коледжа.

Кращий воротарем визнано Крижанівського Володимира, студента Таращанського коледжу, а кращим гравцем - Осадчого Романа, студента Катюжанського ВПУ.

Лісовенко Т.О., керівник фізичного виховання

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти