Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

P80530-13225030 травня 2018 року студенти нашого коледжу на території парку культури і відпочинку «Перемога» у м. Бровари взяли участь у обласному фестивалі «Таланти твої, Київщино!». Навчальні заклади Київщини представили на фестивалі виставки творчих робіт з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, вироби народних умільців, юних художників. На території працювали тематичні локації «Платформа талантів» (виставки, воркшоп із пішохідного туризму, екскурсія парком "Перемога", майстерня з флористики «Квітучі сувеніри Броварщини»); «Хендмейд-лабораторія» – виготовлення українських традиційних сувенірів та оберегів; майданчик для аквагриму; презентаційна локація «МАН – простір можливостей»; STEM-майданчик «У світі цікавої науки»; постер-галерея «Відкриваємо науку».

Студенти спеціальності Образотворче мистецтво Нечаєва Лілія та Іваненко Дарина проводили майстер-клас по виготовленню ляльки-мотанки, Косяк Вікторія та Щербак Дарина – майстер-клас по виготовленню штучних квітів, Берьозкіна Анастасія, Миколенко Альона, Золотаревич Олена та Басенко Олександр приносили радість маленьким учасникам фестивалю, створюючи аквагрим.

Дякуємо адміністрації коледжу та організаторам за надану можливість стати учасниками мистецького дійства. Адже такі заходи естетично залучають творчу молодь до національних цінностей, виявлення талановитої молоді, яка здатна проводити художньо-творчу та мистецько-просвітницьку діяльність на високому професійному рівні.

Голінська О.К., голова ЦК викладачів образотворчого мистецтва, трудового навчання та БЖД

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти