Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

DSC 0713Ми, студенти різних спеціальностей коледжу, відвідували гурток «Вишиванка» протягом двох років. Керує гуртком досвідчена і компетентна майстриня художньої праці Ольга Іванівна Олексієнко.

Вишивання – це живе мистецтво, яке постійно розвивається, це величне багатство, створене протягом віків тисячами безіменних талановитих майстринь. На заняттях гуртка ми досліджували традиції вишивання, творили у різних напрямках: вишивання бісером, нитками, стрічками. Творчі роботи давали можливість реалізувати політ нашої фантазії, допомагали пізнавати багатобарвний і яскравий світ мистецтва. Заняття гуртка завжди проходили у очікуванні особистого успіху. У процесі роботи панувала творча, позитивна та дружня домашня атмосфера, яка сприяла нашому згуртуванню і творчому самовиявленню. Заняття під керівництвом Ольги Іванівни сприяють розвитку наших художніх здібностей, формують культуру художнього мислення. Результатом нашої праці є виставка вишиваних робіт.

Ми вдячні Ользі Іванівні за підтримку, допомогу, уміння спрямувати реалізацію наших ідей у художню вишивку. З нетерпінням будемо чекати нових зустрічей, адже заплановано багато: вивчення сучасного стильного оздоблення одягу, розробка композиційних орнаментів для сорочок, рушників на основі старовинних малюнків, поєднання старовинної української народної вишивки з сучасністю.

Орлюк Ірина, староста гуртка «Вишиванка»

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти