Меню сайту

ВхідDSC 0072Кожен має право на захист свого життя і здоров’я від наслідків аварій, катастроф, пожеж, стихійного лиха. З цією метою щорічно у КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького»  проводиться День цивільного захисту.

15 травня 2018 року за сигналом "Увага всім!” студенти та працівники коледжу організовано покинули заклад і вишикувались на майданчику перед входом до навчального закладу, де військовий комісар Богуславського районного військового комісаріату Мозговий І.Г. пояснив про важливість знань з евакуації, її наслідки та збереження життя оточуючих.

За підтримки першого заступника районного комісара територіальної оборони, капітана збройних сил України Синьогуба С.В., командира відділення Помазана В.М. та представника роти-охорони територіальної оборони Скляра С.М. відбулася зустріч зі студентами, де їх проінформували про діяльність територіальних загонів у Богуславському районі, ознайомили із розгортанням армійського намету, штик-ножем, розбирання та збирання автоматів, снайперською гвинтівкою Мосіна, міною МОК-50, мінометною міною–88, РПГ-22, показали засоби індивідуального захисту (бронежилет, каска кевларова, тактичні берці, окуляри). Після ознайомлення студенти мали можливість відчути себе в ролі військових - розібрати і зібрати зброю, одягнути уніформу та озброєння.

Карлаш Олексій, боєць територіальної оборони, учасник АТО, ознайомив з військовим спорядженням та тактикою ведення сучасного бою.

В цей день було організовано і зустріч з 13 ДПРЧ м. Богуслава, де за сприянням начальник Богуславського районного сектору надзвичайних ситуацій головного управління України в Київській області, полковника Пономаренка В.В. його підлеглі роз’яснили студентам про професійну пожежно-рятувальну техніку та способи рятування людей під час виникнення надзвичайних ситуацій.

А в свою чергу КЗ КОР КОЦЕМД МК - станція екстреної медичної допомоги ознайомила з технічним обладнанням транспортуванням карети швидкої допомоги та життєзабезпечення потерпілого.

Працівники Богуславського відділення поліції, начальник СРПП №1, майор поліції Котолуп М.М., інспектор з ювенальної превенції, лейтенант поліції Доброштан Ю.П. та Чайка О.І. продемонстрували студентам складання та розбирання пістолета Макарова.

Студенти перших курсів взяли участь у навчально-польових змаганнях, де удосконалювали практичні навички з підтягування, стрибків на скакалці, бігу на 60 м, метання учбової гранати по умовному танку, надягання протигаза, стрільби з пневматичної зброї і наданні першої домедичної допомоги.

 

Особисті результати змагань:

 

Стрибки на скакалці (дівчата)

Голіченко Валерія – 11 Фіз. - І місце

Гула Людмила – 12 По.А. – ІІ місце

Петеліна Анастасія – 12 По.А. – ІІІ місце

Павленко Марина – 11 Право – ІІІ місце

 

Розбирання та збирання автомата (юнаки)

Куніцький Ілля – 11 Фіз. – І місце

Оленин Георгій – 11 Фіз. – ІІ місце

Ситник Олександр – 11 Фіз. - ІІІ місце

 

Біг 60 метрів (дівчата)

Голіченко Валерія – 11 Фіз. – І місце

Леп’як Тетяна – 11 Інт. – ІІ місце

Олексієнко Каріна – 11 Фіз. - ІІІ місце

 

Біг 60 метрів (юнаки)

Батрин Віктор – 11 Фіз. – І місце

Яковенко Роман – 11 Фіз. – ІІ місце

Севрук Валентин – 11 Фіз. – ІІІ місце

 

Стрільба з пневматичної зброї (юнаки)

Кальченко Руслан – 11 Право – І місце

Момот Михайло – 11 По.І. – ІІ місце

Семенко Денис – 12 По.А. – ІІІ місце

 

Надягання протигаза на час (юнаки)

Бондаренко Вадим – 11 Фіз. – І місце

Паначук Борис – 11 Мист. – ІІ місце

Кива Максим - 11 Мист. – ІІІ місце

Шпичко Олександр - 11 Мист. – ІІІ місце

 

Надягання протигаза на час (дівчата)

Козлова Анна – 11 По.І. – І місце

Поремська Галина – 12 По.А. – ІІ місце

Ткачук Анастасія – 11 По.І. – ІІІ місце

 

Піднімання тулуба всід за 1 хвилину (дівчата)

Голіченко Валерія – 11 Фіз. – І місце

Грищенко Тетяна - 11 Фіз. – ІІ місце

Клименко Аліна - 11 Фіз. – ІІІ місце

Мельниченко Наташа - 11 Фіз. – ІІІ місце

 

Підтягування (юнаки)

Гриб Богдан – 11 Право – І місце

Ситник Олександр – 11 Фіз.- ІІ місце

Івченко Станіслав – 11 Інтегр. – ІІІ місце

 

По завершенню  всі учасники заходу  висловили слова вдячності за проведені заняття, надану можливість практичного відпрацювання всіх життєвих ситуацій, які можуть знадобитися у майбутньому.

Такі заняття цивільного захисту, які пройшли і цьогоріч, є як ніколи актуальними і цікавими для колежан.

 

Тимошенко О.М.,

викладач навчальної дисциплін «Захист Вітчизни»

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти