Меню сайту

ВхідDSC 0580Ми живемо в період реформування в освіті, де потрібно швидко вчитися, опановувати нові технології, миттєво змінюватися, щоб відповідати швидкоплинним вимогам суспільства.

7 травня 2018 року на базі КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» відбувся районний семінар на тему «Формування професійних компетентностей студентів-практикантів на уроках фізичної культури в загальнооосвітньому навчальному закладі».

В роботі взяли участь близько 80 учасників семінару: вчителі фізичної культури початкової та основної школи району, студенти спеціальності «Фізичне виховання», «Початкова освіта».

Пленарне засідання відкрила керівник фізичного виховання, яка представила нові інтерактивні технології, які освоїли та використовують у своїй педагогічній діяльності викладачі ЦК фізичного виховання.

Практична частина семінару складалася з використання нестандартної техніки у проектуванні сучасних уроків фізичної культури в початковій та основній школі, елементів фітнесу, рухливих ігор і естафет, цікаві ігрові прийоми при вивченні баскетболу та волейболу.

Підсумком семінару стало обговорення актуальних питань, де учасники презентували, обмінялися своїми цікавими формами роботи, та дійшли висновку, що людина повинна завжди бути в процесі професійного, творчого, фізичного і рухового розвитку.

Т.О. Лісовенко, керівник фізичного виховання

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти