Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

DSC 023120 березня 2018 року відбувся обмін досвідом в нашому коледжі під девізом «Творчість – основа нової школи». Семінар-практикум «Нові напрямки, тенденції та особливості організації навчання образотворчого мистецтва в початковій школі» мав на меті якомога більше дати корисної інформації вчителям молодшої школи та студентам і викладачем коледжу.

В роботі семінару брали участь викладачі циклової комісії образотворчого мистецтва, трудового навчання та БЖД, вчителі початкових класів Богуславської спеціалізованої школи №1 - Любов Миколаївна Кабалик та Світлана Дмитрівна Синєбок. Вчителі початкових класів Богуславського НВК «загальноосвітня школа 1-3 ступенів №3 – гімназія» Людмила Владиславівна Добровольська та Катерина Василівна Аникієнко.

Семінар складався з фрагменту заняття з дисципліни «Методика навчання образотворчому мистецтву» на тему: «Використання методу вправ для формування художніх компетентностей учнів на уроках образотворчого мистецтва» - викладач вищої кваліфікаційної категорії Людмила Петрівна Романенко, майстер-класу по нетрадиційній техніці «Ебру– малювання на воді» - викладач вищої кваліфікаційної категорії Богдан Вікторович Чернявський.

Ділилися власним досвідом «Особливості викладання образотворчого мистецтва у початкових класах» і запрошені вчителі.

Дякую гостям, колегам, студентам за співпрацю!

Голінська О.К., голова ЦК викладачів образотворчого мистецтва, трудового навчання та БЖД

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти