Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

DSC 0153Традиційно у березні розпочинаються Шевченківські дні. З цього приводу у гуртожитку КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» відбувся літературний вечір, присвячений Кобзарю.

Шевченкове слово звучало у виконанні студентів коледжу.

Поезія Тараса Григоровича Шевченка і сьогодні живить патріотичні почуття сучасної молоді, залишаючись еталоном ставлення до людини, нерозривності національного і загальнолюдського, пошанування національної та людської гідності. Рядки Шевченківських творів найкраще лунали від студентки 32 групи сп. «Початкова освіта» Салати Валентини та студентки 41 групи сп. «Правознавство» Петрученко Юлії.

У рамках літературного вечора студенти зачитали власні вірші, серед яких було відзначено студентку 31 групи сп. «Музичне мистецтво» Самусенко Анастасію та студентку 41 групи сп. «Музичне мистецтво» Тагієву Іраду.

 Нині Т. Шевченко став центральною постаттю українства, його духовним символом, епіцентром національної честі. Його творчість слугує об’єднанням української нації, утвердженням державності України. Шевченко уособлює собою український національний дух. Він жив і творив для України.

Свою Україну любіть,

Любіть її... Во время люте,

В останню тяжкую минуту

За неї Господа моліть.

Студентська рада гуртожитку

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти