Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

IMG 20180313 15045913 березня 2018 року в читальній зали бібліотеки коледжу проходив захист переддипломної практики студентів 41 групи спеціальності «Дошкільна освіта».

Студенти ділилися своїми враженнями про проходження даного виду практики, звітували про проведену роботу, презентували проведення відкритих днів практики в ДНЗ. Розповіли про труднощі, з якими зустрілися під час практики, цікаві й кумедні історії, які виникали в роботі з дітьми (як же інакше, бо ж працювали вони з маленькими особистостями, в кожного з яких свій неповторний внутрішній світ, індивідуальне сприймання, почуття, емоції, характер).

Під час проходження переддипломної практики переважна більшість студентів показали належний рівень теоретичних знань, здатність вміло і творчо застосовувати їх у практичній діяльності та вміння працювати із звітною документацією.

На захисті переддипломної практики були присутні заступник директора з навчально-виховної роботи Смакота Л.В., заступник директора з навчально-виробничої роботи Панасенко Т.В., завідувач відділення дошкільної освіти, економіки та права Романик О.М., керівники практики. Також захист переддипломної практики відвідали студенти 31 групи спеціальності «Дошкільна освіта», які зацікавлено слухали звіти випускників, їх практичний досвід, адже даний вид практики у них ще попереду.

З радістю можна констатувати, що переддипломна практика дала можливість студентам переконатися у правильності вибору даної спеціальності.

Бажаємо випускникам успіхів у майбутній такій цікавій, захоплюючій і потрібній роботі!

А.В.Шеремет, голова ЦК педагогіки і психології (дошкільної), керівник практики

Фотогалерея:

 

Запрошуємо на навчання


Денна форма навчання:

- Дошкільна освіта (англійська мова, фізична культура)

- Початкова освіта (англійська мова, інформатика)

- Середня освіта (Музичне мистецтво)

- Середня освіта (Образотворче мистецтво)

- Середня освіта (Фізична культура)

- Економіка

- Право

- Соціальна робота

Заочна форма навчання:

- Дошкільна освіта

- Початкова освіта

- Соціальна робота

- Право

- Економіка

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти