Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

P80313-08370813 березня в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» стартував тиждень, приурочений до 204-ї річниці з дня народження Великого Кобзаря – всесвітньо відомого митця, поета, художника, філософа.

Викладачі української мови та літератури разом зі студентами організували відеоролики та медіатексти до творів та життя Т.Шевченка, цитування улюблених поетичних рядків з творів. Приємно, що з уст колежан лунали великомудрі рядки, і, напевне, не знайдеться жодної людини, яка у своєму житті хоча б раз не перегорнула сторінок «Кобзаря». Кожен з нас пам’ятає, що генія потрібно знати не лише сьогодні, а й завжди.

Попереду на студентів чекають години спілкування, вікторини і конкурси, літературно-музичні вечори, поетичні читання та творчі майстерки, присвячені поширенню та інтерпретації невичерпного культурного доробку Тараса Шевченка. Тож хочемо закликати молодь - більше читайте і вивчайте його творчість!

Кожна команда, яка вийшла у фінал, отримала маршрутні листи із позначеними зупинками. На кожній зупинці їх чекали організатори квесту із відповідними задачами. Студенти через різнопланові завдання вчилися працювати в команді і формувати громадянську і загальнокультурну компетентності, розвивати творчі здібності. Після проходження останньої зупинки команди повинні були повернутися до бібліотеки для розгадування літературного кросворду.

 

Ковальська О.В., викладач української мови та літератури

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти