Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

DSC 0471На виконання Комплексної програми підтримки та розвитку молоді Київської області на 2015-2020 роки «Молодь Київщини» з метою формування морально-духовних цінностей та підвищення рівня обізнаності молоді з питань збереження репродуктивного здоров'я і профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі КЗ КОР «Київський обласний молодіжний центр»


27 лютого 2018 року провів семінар для студентів нашого коледжу «Репродуктивне здоров’я і сімейні цінності» в рамках соціального молодіжного проекту «Думай!», за участю правозахисника, психолога, члена «Національної ради жінок України» Любецької Людмили Миколаївни та лікаря-гінеколога вищої категорії Гузенка Павла Омеляновича.

Студенти із захопленням слухали лекторів, які спрямовували молодь на формування та збереження сімейних цінностей, духовного росту, поваги та любові до себе та до осіб протилежної статі. Студенти, а особливо хлопці, були активними в обговоренні, отримували відповіді на поставлені запитання та дослухалися до порад спеціалістів.

На сьогодні ці питання є вкрай важливими для підлітків і тому, ми щиро раді, що такі семінари мають місце в нашому закладі. Продовжимо і надалі формувати духовно та фізично здорових майбутніх фахівців в галузі освіти.

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти