Меню сайту

ВхідDSC 087417 лютого 2018 року в спортивному залі КВНЗ КОР "Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького" відбулися міжрайонні змагання з волейболу серед чоловічих команд, присвячені пам’яті воїнів-афганців Богуславщини.

У змаганнях взяли участь 6 команд. Всі вони показали свою спортивну майстерність, фізичну та тактичну підготовленість, волю до перемоги.

До фіналу, який проходив за круговою системою, пробились команди з с. Побережка, коледжу та с. Яхни. Ігри за найвищі місця відбувались у важкій, непоступливій та безкомпромісній боротьбі. Команди, що грали у фіналі, були приблизно рівні по своїх тактичних та фізичних можливостях. Але завдяки холоднокровності та кращим проявам своїх спортивних можливостей, гравці команди коледжу, в надзвичайно важких партіях, вирвали перемогу у завжди стабільно граючої та міцної команди з с. Яхни з рахунком 2:1. Але ще драматичнішою виявилась гра нашої команди із волейболістами із села Побережка. І з цієї спортивної суперечки ми вийшли переможцями з тим же рахунком 2:1.

Організатори змагань нагородили переможців перехідним кубком, грамотою, та побажали нових перемог і спортивного довголіття, а глядачі аплодували командам за надзвичайно цікаву та захоплюючу боротьбу.

         В.Р. Ткач, тренер команди коледжу

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти