Меню сайту

ВхідDSC 070116 лютого 2018 року в спортивному залі КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І. С. Нечуя-Левицького» відбувся Відкритий кубок коледжу з баскетболу серед навчальних закладів регіону між юнаками та дівчатами з нагоди Дня відкритих дверей.

В змаганнях брали участь 10 команд юнаків та дівчат Київщини: Богуславська спеціалізована школа №1, Богуславська ЗОШ №2, Богуславський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 - гімназія" Шупиківська НВК І-ІІ ст., дві команди коледжу, ЦПТО № 1, Ржищівська ДЮСШ.

Змагання відбувалися за коловою системою. В перервах між змаганнями учасників підтримували студенти коледжу з танцювальними номерами.

Турнір видався надзвичайно цікавий, де кожна із команд показали високий рівень гри.

Переможцями серед юнаків стали:

І місце - Богуславська спеціалізована школа №1

ІІ місце - Ржищівська ДЮСШ

ІІІ місце - КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж

імені І. С. Нечуя-Левицького»

Гарні результати показали і дівчата:

І місце - КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж

імені І. С. Нечуя-Левицького»

ІІ місце - Богуславська спеціалізована школа №1

ІІІ місце - Шупиківська НВК І-ІІ ст.

Кращою баскетболісткою Відкритого кубка було визнано ученицю Богуславської спеціалізовано школи №1 Степаненко Валерію, а звання кращого баскетболіста отримав студент Ржищівської ДЮСШ Дзюба Олександр.

Свої навички та вміння в баскетболі продемонстрував і наш директор – Лисак С.В. у конкурсі «Штрафний кидок». Найкращими в цьому змаганні стали студенти коледжу Ясеновий Вадим та Нікішина Таїсія.

По закінченню змагань Станіслав Володимирович відзначив команди-переможців кубками, медалями та дипломами.

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти