Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

IMG 20180215 15505514 лютого 2018 року на базі кабінету іноземних мов відбулося чергове засідання гуртка іншомовного спілкування «Improve your English».

Ми з нетерпінням чекали цього заняття, бо присвятили його романтичному і сентиментальному святу – Дню св. Валентина. Цей день став улюбленим святом не тільки у Великобританії, багатьох європейських країнах та в США, а також набирає популярності і в Україні.

Члени гуртка підготували цікаві сценки про символи свята, де студенти 12 групи сп. «Початкова освіта» Р.Симоненко, І.Іваниця, Л.Гула, Д.Площик, Г.Поремська, З.Балацька виступили в ролі св. Валентина, богині Венери та її сина Купідона, пристрасного серця, червоної троянди, валентинки.  

Будь-яке сильне переживання відображається у слові. І це не дивно, адже саме кохання надає людині силу. Тому на занятті лунали сонети 130 та 116 У.Шекспіра у виконанні А.Середи та Я.Рашкевич. Під час проведення поетичної години студенти декламували улюблені вірші про дружбу і кохання, про шляхетні і прекрасні почуття, які панують у світі. А ще були конкурси, пісні, квести, поздоровлення та обмін валентинками.

У нас знову була чудова нагода поспілкуватися англійською мовою та йти на зустріч коханню. І хто знає, можливо, сьогодні стріла Амура раптово наздожене тебе і твої найпотаємніші бажання стануть реальністю.    

А.Петеліна, староста гуртка

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти