Меню сайту

Вхід28054104 343980442751930 787089550 nЗ 9 по 11 лютого студент 21 групи спеціальності «Середня освіта (Фізична культура)» Єременко Владислав гідно представив збірну Київської області на змаганнях з тайського боксу Муей-Тай на відкритому чемпіонаті Одеської області, що проходив у місті Одеса, і виборов І місце у своїй ваговій категорії - 67 кг.

На змагання з’їхалися представники майже усіх областей України, а також команди з Молдови та Росії. Суперниками нашого юнака були вихідці з різних точок України та з-за кордону. За весь період змагань юний спортсмен провів три поєдинки, з яких здобув усі три перемоги та вийшов у фінал.

У чвертьфіналі Влад провів бій зі спортсменом з Одеси, у півфіналі – з представником Молдови, а у фіналі – зі спортсменом з Херсонської області. Запеклій боротьбі передували кілька тижнів серйозних тренувань, які очолював Дякін Ярослав Олександрович - головний тренер Київської області, заслужений майстер спорту України по кікбоксингу та майстер спорту по тайському боксу.

Вважаю, що дана перемога – це лише початок професійного зростання нашого студента. Бажаю Владиславу надалі досягати високих спортивних результатів, не зупинятися на досягнутому, завжди йти вперед та здобувати перемоги на міжнародній арені з даного виду спорту!

Накоренко І.С., керівник 21 групи

спец. Середня освіта (Фізична культура)

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти