Меню сайту

Вхід3За участю відомих спортсменів України, області та міста 5 лютого 2018 року відбулася урочиста церемонія з нагоди свята Олімпійського прапора та відкриття ХХІІІ Зимових олімпійських ігор в Пьончхані, які триватимуть з 9 по 25 лютого. Право внести Олімпійський прапор на урочистому відкритті надали кращим спортсменам коледжу: Владиславу Ткаченку (31 група «Фізичне виховання»), Миколі Лебідю та Ользі Шматок (21 група «Фізична культура»).

Щирі й теплі слова у підтримку відкриття ХХІІІ Зимових олімпійських ігор висловив директор КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» С.В.Лисак, начальник сектору спорту Богуславської районної адміністрації А. Б. Даниленко.

На власному прикладі Матвійчук О. М. – майстер спорту міжнародного класу по хокею, срібний призер, учасник Чемпіонату світу, п’ятикратний чемпіон України, головний тренер спортивної школи по хокею, довів, що вірити в себе та свої сили – невід’ємний чинник кожного спортсмена.

Старков Ю. О. – заслужений тренер по пауерліфтінгу, майстер спорту міжнародного класу, чемпіон України, Європи, світу у своїй віковій категорії довів, що дотримання рівноваги та спокою, впевненості, максимум фізичної праці, зусиль, дадуть гарні результати в майбутньому.

В святковій церемонії брали участь: Перепелкіна М. О. – майстер спорту України з велоспорту, Островський О. М. – майстер спорту міжнародного класу, чемпіон України, Європи, світу у своїй віковій категорії з пауерліфтингу, Безотечеська Н. Л. – майстер спорту зі спортивної гімнастики, Момотенко Т. В. – кандидат в майстри спорту з лижних гонок, Восьмірко В.В. – директор та тренер з футболу Богуславської ДЮСШ.

В нашому коледжі є багато спортсменів, які, ми впевнені, в майбутньому поповнять ряди олімпійців, адже тут плекають любов до спорту, прагнення до перемоги та небайдужість до власних досягнень. Великий спорт, підштовхує сотні, тисячі спортсменів до активного вдосконалення своєї особистості з метою досягнути успіхів на престижних міжнародних змаганнях.

А підтвердженням до цих слів став виступ студентів 1 курсу спеціальності «Фізична культура» Борисюк Олександри та Краснощока Богдана.

Свято не залишило байдужим жодного присутнього в залі. І все це через те, що справа стосується справжніх чемпіонів країни, олімпійських призерів, тих, хто творить себе, свій спортивний дух, силу та волю. Ми розвиваємо себе – тому творимо нову спортивну державу.

                Т.О.Лісовенко, керівник фізичного виховання

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти