Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

DSC 0152Сто років тому відбулась одна з найтрагічніших подій в історії нашої країни. Українські студенти віддали своє життя, аби захистити Київ від наступу більшовиків. 29 січня 1918 року під Крутами у Чернігівській області відбувся шестигодинний бій між п’ятитисячним підрозділом російської Червоної гвардії під проводом есера М. Муравйова та трьома сотнями київських студентів, гімназистів і курсантів, що стали на захист Української Народної Республіки. Усі студенти або загинули, або були взяті в полон і жорстоко страчені. Бій під Крутами стримав наступ більшовиків на чотири дні. І ці дні стали вирішальними для української дипломатії, щоб домогтися від міжнародного співтовариства визнання незалежної України.

На честь вшанування пам’ятної дати студенти 21 групи сп. «Образотворче мистецтво», 32 групи сп. «Правознавство» та 21 групи сп. «Початкова освіта» були учасниками історичної години до Дня пам’яті героїв Крут.

Подвиг українських юнаків під Крутами, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії як символ національної честі… Вони – студенти, курсанти, школярі без вагань віддали молоде життя в ім’я волі свого народу. В масштабах всесвітньої історії ця битва зовсім невеличка. Вона не є зразком військового мистецтва. Просто це – символ нескореного духу нашої нації.

Дмитренко О.М., голова ЦК викладачів

соціально-економічних дисциплін

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти