Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

DSC 0099В честь проголошення злуки Української Народної Республіки (УНР) і Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР) в 1919 році 22 січня відзначається День Соборності. Саме в цей день на урочистому зібранні в Києві, на Софійській площі, був проголошений Акт Злуки. Єдиним гербом об’єднаної держави став тризуб. Втім, об’єднання так і не було завершено – ЗУНР проіснувала до літа 1919 року, а через рік зникла з політичної карти і УНР, чиї території увійшли до складу СРСР і Польщі.

Офіційний державний статус свято отримало за часів президента Леоніда Кучми, коли 21 січня 1999 року він підписав відповідний указ. Однією з видатних подій цього свята була традиція створення живих ланцюгів, які символізували єдність українського народу.

Студентами 22 групи сп. «Початкова освіта» та 32 групи сп. «Правознавство» були проведені інформаційні хвилинки в студентських групах коледжу з метою ознайомлення з історією свята та історичними подіями епохи. У бібліотеці коледжу студенти мали можливість ознайомитися з тематичною виставкою літератури на тему «Нехай не розмежованою залишається навіки».

Дмитренко О.М.,

голова ЦК викладачів соціально-економічних дисциплін

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти