Меню сайту

Вхід005Щорічно студенти спеціальності Середня освіта (Фізичне культура)  проходять зимовий табірний збір. Цьогоріч зимова практика тривала з 22 по 28 грудня 2017 року.

Цей вид практики передбачав не лише вивчення теорії та методики, а й оволодіння технікою основних способів пересування на лижах та ковзанах, набуття нових знань, умінь та навичок, що необхідні для самостійної педагогічної роботи з дітьми.

Керівники практики створили сприятливі умови для проходження її та допомогли студентам на гідному рівні продемонструвати всі свої можливості.

Студенти на обладнаному майданчику вчилися долати на лижах різні перешкоди: підйоми, спуски, повороти; і вибір підйому залежав як від крутих схилів, так і від майстерності кожного з них. Якісний лід в УНТЦ «Льодограй» допоміг студентам на гідному рівні навчитися основним способам пересування. Окрім того, зимовий табірний збір сприяв  загартуванню й покращенню загального фізичного стану організму.

 Кожен зі студентів зміг вдосконалити  загальні і спеціальні фізичні і духовні якості, а в майбутньому колежани зможуть використовувати цю спортивну діяльність в своїй професії.

Коваленко Ю.А.,

викладач фізичного виховання

Відеогалерея:

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти