Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

1З першим снігом і морозами прийшли в Україну зимові свята. З нетерпінням малеча чекала найулюбленіше і найрадісніше свято.

Тож, 19 грудня 2017 р., до вихованців ДНЗ № 4 та № 5 м. Богуслава завітав Святий Миколай зі своїми помічниками янголятами, піснями, загадками, конкурсами і, звичайно, подарунками.

Свято подарували студенти 31 групи спеціальності «Музичне мистецтво» під керівництвом Джуль О.І. та Добровольської Н.В. Малеча із захопленням спостерігала за казковими персонажами, мандрувала до перемоги добра і справедливості, із великим задоволенням слухала пісні.

Традиційно у цей день коледж збирає в дружнє коло велику родину малечі та батьків, щоб разом зустріти Святого Миколая і подарувати йому велику любов.

Учасники гуртка «Дитяча філармонія» подарували дітям музичну виставу «Чарівне перо», а
діти принесли Миколаю в дарунок добрі пісні, хороші вірші, щиру посмішку. Із задоволенням грали в ігри, брали участь у веселих конкурсах, які підготували учасники «Студії дитячих аніматорів» під керівництвом викладача Лисенко Т.Р.

Щасливі та задоволені залишилися усі малюки, з бадьорим настроєм поверталися додому, наспівуючи пісню "Ой хто, хто Миколая любить" і тримаючи приємний подаруночок-миколайчик. До зустрічі Миколаю!

Н.В.Добровольська, ГЦК викладачів музичних дисциплін

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти