Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

IMG 0833Під такою назвою 14 грудня 2017 року у 41 групі спеціальності «Дошкільна освіта» викладач-методист вищої категорії Концеренко В.І. провела відкрите практичне заняття з основ педагогічної майстерності.

Метою відкритого заняття, яке проходило у формі тренінгу, було підвищити рівень професійної компетентності майбутніх вихователів, сформувати навички і вміння педагогічної техніки; розвивати творчість, ініціативу, акторські здібності; виховувати дружні взаємовідносини, уміння працювати в групах, педагогічний такт, толерантність.

На початку заняття викладач ознайомила студентів із правилами роботи групи в тренінгу, які вони сформулювали за допомогою прислів’їв та запропонувала виконати вправу «Незвичне привітання».

На наступних етапах заняття вправи тренінгу були спрямовані на створення мікроклімату працездатності (вправа «Кошик з ягодами») та засвоєння змісту тренінгу (вправи «Мозковий штурм», «Асоціативний ряд», «Розмова крізь скло», «Карусель», «Показуха», «Творча майстерня»).

Особливо яскравою та колоритною була вправа «Розіграй казку», де студенти, попередньо розподілені по підгрупах, підготували інсценізацію казки, під час виконання якої яскраво виявили свою креативність, творчу майстерність, акторські здібності та комунікативні компетенції.

На заключному етапі заняття студенти виконали вправу «Віночок взаємодії». Кожен учасник тренінгу прикріплював стрічку на віночок як символ плідної співпраці і озвучував, що найбільше йому сподобалося на занятті.

Шеремет А.В., ГЦК викладачів педагогіки і психології (дошкільної)

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти