Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

DSC 1115"Патріотичні екскурсії Київщиною" завітали до переможця обласного конкурсу міста Богуслава. Конкурс проходив в рамках семінару-навчання для клубів військово-патріотичного виховання дітей та молоді «Особливості гуманітарної підготовки за напрямком проведення Патріотичних Екскурсій». 05.12.2017 року невелике містечко прийняло 35 осіб з Києва та Київської області. Гостей здивував край, який насичений іменами відомих українців, що тут перебували: Олександр Кошиць, Марко Вовчок, Іван Нечуй-Левицький, Іван Сошенко, Самійло Самусь, Алімпій Галик, Маруся Богуславка, олімпійська чемпіонка з художньої гімнастики-92 Олександра Тимошенко.

Екскурсію «Вулицями старого міста» проводили студенти коледжу, вкладаючи всю любов та повагу до митців, легендарних героїв та архітектурних об’єктів міста.

Біля пам’ятника Марусі Богуславки гості почули про неї історичну думу від студентів 41 групи спеціальності «Музичне мистецтво» Марії Олейнікової та Марії Хиренко. Під час перебування на одному з трьох горбів – горі «Лобунці», учасники екскурсії мали змогу долучитися до акції вшанування пам’яті загиблих героїв, прив’язуючи на старому дереві стрічку миру.

П’ять годин поспіль студенти, захоплююче, розповідали про видатних українців рідного краю та їх вклад у розвиток української культури в нашій державі та за її межами.

Приємно тішитися своїми талановитими героями сучасності, які вкладають душу в справу, яка має бути продовжена і примножена тими, хто хоче долучитися до прекрасної справи – розвитку культурної спадщини одного з найстародавніших і наймальовничіших міст Київщини.

Тут є, що оспівувати, є, що примножувати і берегти, тут є чим пишатися!

Романенко Л.

 

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти