Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

IMG 1233Генеральна Асамблея ООН в 1985-му році на 40-й сесії у спеціальній резолюції запропонувала відзначати 5 грудня як «Міжнародний день волонтерів в ім'я економічного і соціального розвитку» (резолюція №A/RES/47/3), закликавши їх здійснювати заходи для спонукання людей у всіх сферах діяльності пропонувати свої послуги як волонтерів.

Волонтерство – це добровільна суспільно корисна безкорислива діяльність.

Діяльністю, яку зараз називають волонтерською, люди займалися з давніх часів. В останні роки, в зв’язку із ситуацією в країні, волонтерство стало актуальним, як ніколи.

До святкування Міжнародного дня волонтера в коледжі долучилися активні учасники гуртка волонтерського спрямування «Від серця до серця» – студенти 31 та 41 груп спеціальності «Соціальна педагогіка».

Викладачі та студенти мали змогу поділитися своїми добрими справами, які вони зробили останнім часом та записати їх на аркуші під назвою «Без доброї справи життя неяскраве» (для декого завдання виявилося занадто складним, а хтось пригадав стільки добрих справ, що не знав, яку саме з них записати). Також всі присутні отримали в подарунок побажання, прислів’я чи просто слова про добро, чуйність, гуманність, толерантність, добрі справи, яких не так багато в наш час, але які дуже важливі і необхідні для кожного з нас.

І щоб наше життя справді було яскравим, радісним, барвистим, наповненим щастям та позитивними емоціями – творімо добрі справи! Адже по- справжньому людина щаслива лише тоді, коли дарує щастя іншим!

Шеремет А.В., керівник гуртка «Від серця до серця»

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти