Меню сайту

Вхід



Новини - Новини коледжу

P71205-110015Хто такий лідер? Як розвивати в собі лідерські якості? Ці питання періодично постають в житті кожного, а особливо сучасної молоді, адже сьогодні фахівцям потрібні не тільки знання, але й достатній рівень життєвої компетентності, сформованість особистісних якостей, які допоможуть знайти своє місце в житті.

5 грудня 2017 року в надзвичайно творчій атмосфері проходило відкрите заняття «Розвиток лідерських якостей» викладача Романик О.М. у 31 групі спец. «Правознавство».

Познайомившись з уподобаннями та захопленнями всіх учасників та визначившись зі своїми очікуваннями від заняття під час «мозкового штурму», студенти з’ясували хто такий лідер, якими рисами він володіє.

Згодом учасники тренінгу брали активну участь у ряді вправ, зокрема:

«Австралійський дощ», «Історичний портрет», «Три тварини». Приємно вразили студенти, продемонструвавши дослідницькі проекти «Біографії видатних особистостей сучасності».

Для розвитку творчих здібностей студентів викладач використала ділову гру «Богуслав 2030». Під час підготовки проекту учасники проявили себе креативними особистостями. Кожна команда представила своє бачення майбутнього рідного міста через 12 років, програму його розвитку, а «інвестори», роль яких виконували присутні викладачі, голосували за найбільш вдалий проект.

Даний тренінг показав, що використання активних методів навчання, тренінгових технологій в педагогічній практиці спонукає студентів до самостійного, ініціативного й творчого засвоєння навчального матеріалу в процесі пізнавальної діяльності, та є джерелом отримання позитивних емоцій, задоволення від процесу навчання, адже невимушена атмосфера заняття не залишила нікого з присутніх байдужими.

                                                       Учасники школи педагогічної майстерності

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти