Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

005Щорічно, 16 листопада в більшості країн світу відзначався Міжнародний день відмови від куріння.  Цей День запропонований Американським онкологічним товариством (American Cancer Society) ще в 1977 році. Хочеться відзначити символізм того, що Міжнародний день відмови від куріння бере початок з Американського континенту, з якого і почалась ця тотальна біда - звички тютюнопаління.

У КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицкого» серед студентської молоді проходила акція «Збережи 15 хвилин життя!», ініціаторами якої стали студенти-волонтери коледжу, викладачі, соціальний педагог та активісти студентського самоврядування.

     Акція розпочалася 23 листопада і проходила упродовж тижня як в навчальному корпусі, так і в студентському гуртожитку. По закінченню акції 30 листопада 2017 року було проведено круглий стіл, де обговорили дану проблему, висвітлили результати соціологічного опитування та підраховували кількість студентів, які відмовилися від тютюнопаління в цей день.

За кількістю цигарок всього врятовано 8 годин життя. Після закінчення акції цигарки були зіпсовані і використані членами гуртка «Пульс» з науково-дослідницькою метою.

В ході проведення акції небайдужі студенти різними кольорами розфарбували «Портрет курця» (студентка 41 групи спец. «Образотворче мистецтво» Дроваль Юлія, передаючи кольорами, зобразила стан людини, яка постійно палить). Студенти, які палять, присягалися, що зроблять перші спроби кинути палити, закріпивши підписами на плакаті «Мамо, я ніколи не буду курити». Зворушливо глядачі сприйняли сценку «Зроби вибір» (Тагієва І, Капустіна Н., Коновалюк В.)

До тематичної акції з’явилися і зворушливі поетичні рядки колежанки:

Ціна цигарки

15 хвилин - для творчості й життя.

15 хвилин, а рифми вже немає.

15 хвилин - і музика не та.

15 хвилин - без пензлика рука.

15 хвилин - сказав би: «Вас кохаю!».

15 хвилин - у смерті забираю.

15 хвилин - дарую вам життя.

     Ми сподіваємося, що наша додаткова інформація про шкоду нікотину як для курця, так і для оточуючих, позитивно вплине на свідомість підростаючого покоління. Віримо, що в найближчому майбутньому хтось з них все-таки позбудеться хибної звички.

Духан Г.М., соціальний педагог

Фотогалерея:

 

Запрошуємо на навчання


Денна форма навчання:

- Дошкільна освіта (англійська мова, фізична культура)

- Початкова освіта (англійська мова, інформатика)

- Середня освіта (Музичне мистецтво)

- Середня освіта (Образотворче мистецтво)

- Середня освіта (Фізична культура)

- Економіка

- Право

- Соціальна робота

Заочна форма навчання:

- Дошкільна освіта

- Початкова освіта

- Соціальна робота

- Право

- Економіка

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти