Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

003Можна підготувати нові стандарти, скласти нові програми та написати нові сучасні підручники, але без докорінної зміни підготовки вчителя не можна оновити процес викладання мистецьких дисциплін.

На сьогодні назріла ситуація, коли необхідні докорінні зміни підходів до навчання дітей музичному мистецтву в загальноосвітніх школах, коли необхідно мотивувати вчителів до вдосконалення педагогічних методів та технік.

З метою розкриття творчого потенціалу молодих вчителів музичного мистецтва, збільшення ступеню креативного підходу до конструювання продуктивних творчих завдань, формування позитивного ставлення до власних здібностей та до роботи з дітьми 29 листопада 2017 року на базі КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» було проведено засідання районного методичного об’єднання вчителів музичного мистецтва за участю студентів 4 курсу сп. «Музичне мистецтво» з теми «Застосування форм, методів і прийомів інноваційного навчання на уроках музичного мистецтва».

Практичний блок засідання був проведений у формі майстер-класу. Вчителі переглянули уроки музичного мистецтва, які в рубриці «Мій перший відкритий урок» провели студентки Савчук Юлія та Невідомська Богдана на тему «Народні інструменти» під керівництвом викладача-методиста Добровольської Н.В.

У теоретичному блоці засідання учасники ознайомилися із моделлю сучасного вчителя музичного мистецтва та критеріями його компетентності. Добровольська Н.В. презентувала власні методичні посібники «Використання новітніх технологій на уроках музичного мистецтва», «Поради наставника», «Її величність гра».

Підсумки засідання – це обмін думками, ідеями і враженнями, та слова щирої подяки учителям, справжнім майстрам своєї справи. Молоді педагоги зробили висновок, що сучасному вчителю необхідно докорінно змінювати підходи до навчання дітей від знаннєвого до компетентнісного.

Добровольська Н.В., ГЦК викладачів музично-теоретичних дисциплін

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти