Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

IMG 20171127 13305027 листопада 2017 року в читальній залі коледжу пройшли Нечуївські читання за темою «Богуславські пенати Нечуя». Студенти-дослідники Анастасія Бондаренко, Андрій Коренюк (31 група), Наталія Донченко (32 група) сп. «Початкова освіта», Тетяна Голобородько (21 група сп. «Соціальна робота»), Наталія Тригуб (31 група сп. «Музична освіта»), Владислав Ковальський (21 група сп. «Правознавство») під керівництвом викладачів української мови і літератури Т.В.Яковенко, М.П.Голобородько, Н.В.Батрак та О.В.Ковальської ґрунтовно ознайомились з мемуаристикою Івана Нечуя-Левицького і підготували літературознавчі тематичні повідомлення про богуславський період життя письменника.

Читці Яна Кучера (31 групи сп. «Дошкільна освіта»), Анна Ткаченко ( 11 групи сп. Право ) емоційно прочитали уривки з поезії Станіслава Чернілевського «Розмова Івана Нечуя з долею та сокирою на тому світі», написаної до фільму Михайла Саченка «Нечуй», а Софія Чала та Вікторія Осадча (22 групи сп. «Початкова освіта») задекламували два вірші нашої землячки, члена спілки письменників України, Ніни Півторацької «Остання ніч Нечуя» та «Я знаю, не вмерло».

Презентацію до Нечуївських читань технічно оформила і продемонструвала студентка 31 групи сп. «Початкова освіта» Дарія Угнівенко.

Дякуємо усім учасникам цьогорічних Нечуївських читань і запрошуємо до співпраці за нечуївською тематикою усіх студентів коледжу в наступному, ювілейному році письменника.

Тамара Вікторівна Яковенко, викладач сучасної української мови

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти