Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

004Увести студентів в культурний простір англомовних країн через вивчення національних особливостей свят та традицій – одне з основних завдань, які сприяють розвитку соціокультурної компетентності та підвищують мотивацію до вивчення іноземних мов.

Четвертий четвер листопада – державне свято США. Це – День Подяки. Тож 23 листопада на всіх заняттях англійської мови викладачі та студенти поглиблювали свої знання про історію і значимість цього свята.

Це, зокрема, 41, 42 та 32 групи сп. «Початкова освіта», 32 та 42 сп. «Правознавство». Цікаво, що на цих заняттях була присутня і волонтер Корпусу Миру США в Україні Надіна Вуд. Студенти мали можливість поспілкуватися та дізнатися більше про походження та святкування Дня Подяки в наші дні від носія мови.

Ця тема була продовжена у святково оформленому кабінеті іноземних мов, де провели своє чергове засідання члени гуртка «Improve Your English – Удосконалюй свою англійську», присвячене Дню Подяки. Студенти досліджували історію свята, підготували мультимедійну презентацію, плакати, малюнки із зображенням символів свята. Студенти 12 групи сп. «Початкова освіта» Анастасія Петеліна та Денис Семенко спонукали членів гуртка до інтерактивного спілкування, а на закінчення пригостили всіх присутніх смачними дарами природи – символами свята.

Такі заходи розширюють знання студентів  та спонукають до ведення діалогу культур.

Л.В.Дрижай, голова циклової комісії викладачів іноземних мов

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти