Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

DSC 072324 листопада 2017 року, в переддень 179-го дня народження Івана Нечуя-Левицького, у коледжі викладачі та студенти вшанували пам'ять видатного земляка: поклали квіти до погруддя письменника та провели музейну годину, присвячену великому Нечую.

Завідувач кімнати-музею зазначила, що в експозиції є два експонати, на які студенти-екскурсоводи досить рідко звертають увагу. Це автографи двох віршів нашої землячки, члена спілки письменників України, Ніни Півторацької, яка навесні 2003 року до річниці пам’яті Івана Нечуя-Левицького написала і вперше прочитала вірш «Остання ніч Нечуя». А вже за декілька днів Ніна Іванівна сама надрукувала і передала до кімнати-музею оригінал цього твору. Постать Нечуя спонукала сучасницю і до наступної поезії «Я знаю, не вмерло», яка теж зберігається в музеї.

І саме сьогодні ці твори прозвучали у виконанні студенток 22 групи сп. «Початкова освіта. Англійська мова» Софії Чалої та Вікторії Осадчої.

Власний вірш «Пам’яті Нечуя-Левицького» прочитав викладач української літератури Богдан Йосипович Капко, завершивши словами:

Про нього ми не раз почуємо:

Колись тут дух його витав…

Гордяться іменем Нечуєвим

І коледж наш, і Богуслав.         

Т.В.Яковенко, викладач сучасної української мови

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти