Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

DSC 0158Українська історія XX ст. містить багато значимих подій. Майже всі вони відбувалися під знаком боротьби за відновлення власної духовності. Суперечливість і часто трагізм на цьому шляху лише підкреслювали складність у реалізації найголовнішого завдання української національної ідеї. І для кожного свідомого українця суспільно важливі явища і дати, люди, факти, відкриті й замовчувані сторінки нашої минувшини є близькими і дорогими.

20 листопада 1917 року   III універсалом Української Центральної Ради було проголошено Українську Народну Республіку.

З цієї нагоди в читальній залі зустрілися студенти та викладачі, щоб ще раз пригадати славну історію українського народу періоду визвольних змагань 1917-1921 рр., вшанувати борців за волю і незалежність України.

Доповідь Корнієнко Юлії, студентки 21 групи спеціальності «Правознавство», на тему «Бій під Крутами: подвиг чи жертвоприношення» не залишила байдужою аудиторію. Присутні жваво висловлювали, аргументували та відстоювали власну позицію. Виступ «Захоплення більшовиками Києва в лютому 1918 р.», з яким виступив студент 32 групи спеціальності «Правознавство» Потапенко Дмитро заставив присутніх задуматися над трагічним минулим нашої держави. Про події в нашому краї тих років доповіла Пустовіт Інна, студентка 32 групи спеціальності «Початкова освіта».

Учасники круглого столу заслухали змістовну розповідь студентки 42 групи спеціальності «Початкова освіта» Цимбал Віти, яка охарактеризувала основні віхи діяльності Директорії УНР.

Важким був шлях до незалежності, тому співучасники круглого столу побажали не бути байдужими спостерігачами історії, не забувати славних традицій країни. Адже Україна буде повноцінно незалежною та самодостатньою державою, коли кожен українець почне себе поважати, поважати свою державу і робити щось для неї.

 Дмитренко О.М., ГЦК викладачів соціально-економічних дисциплін

Фотогалерея:

 

Запрошуємо на навчання


Денна форма навчання:

- Дошкільна освіта (англійська мова, фізична культура)

- Початкова освіта (англійська мова, інформатика)

- Середня освіта (Музичне мистецтво)

- Середня освіта (Образотворче мистецтво)

- Середня освіта (Фізична культура)

- Економіка

- Право

- Соціальна робота

Заочна форма навчання:

- Дошкільна освіта

- Початкова освіта

- Соціальна робота

- Право

- Економіка

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти