Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

P10906599 листопада 2017 року з 8 00 до 8 30 у фойє коледжу пройшла інтерактивна гра «Мовна варта» до Дня української писемності з метою зацікавити студентів та викладачів коледжу ключовими питаннями культури мовлення, мотивувати до правильного вживання числівників на позначення часу та організувати студентів та викладачів до диктанту національної єдності.

Умовно костюмовані герої – студенти 31 групи сп. «Початкова освіта» - (Годинники з наголовниками-підказками правильних форм числівників часу, Хранителі і знавці часу, стражі з піками) просили кожного студента та викладача, що поспішали на заняття, витягнути з чарівної торбинки листочок з позначенням електронного часу і змоделювати по-українськи фразу-відповідь на тематичне запитання: «Котра година? При потребі Знавці часу давали пояснення і рекомендації щодо формул позначення часу в художній, побутовій та діловій мові.

Як пропуск до входу в коледж кожному, хто знайшов правильну відповідь, мовна варта вручала пам’ятку «Числівники на позначення часу в українській мові», а викладачам ще й запрошення на диктант національної єдності.

Викладач сучасної української мови Т.В.Яковенко

Фотогалерея:

 

Запрошуємо на навчання


Денна форма навчання:

- Дошкільна освіта (англійська мова, фізична культура)

- Початкова освіта (англійська мова, інформатика)

- Середня освіта (Музичне мистецтво)

- Середня освіта (Образотворче мистецтво)

- Середня освіта (Фізична культура)

- Економіка

- Право

- Соціальна робота

Заочна форма навчання:

- Дошкільна освіта

- Початкова освіта

- Соціальна робота

- Право

- Економіка

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти