Меню сайту

ВхідDSC 036212 жовтня 2017 року на головній площі міста Я. Мудрого зібралися ті, хто вирішив довести свою козацьку силу та міць. Останнім часом ми все частіше звертаємося до наших витоків: рідної мови, історії нашої країни, народних забав, прислів’їв та приказок.

Ще одним кроком назустріч відродженню звичаїв є лицарський турнір “Козацькі забави”, бо козак – лицар честі і мужній захисник незалежної країни. Ініціаторами спортивно-розважального свята «Козацькі забави» стали викладачі ЦК фізичного виховання.

Цьогорічні змагання об’єднали відчайдушних, сміливих та відважних людей з різних навчальних закладів - КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького», КВНЗ ЧОР «Корсунь-Шевченківський педагогічний коледж імені Т.Г. Шевченка», ДПТНЗ «Богуславське вище професійне училище сфери послуг» і ДНЗ «Богуславський центр професійно-технічної освіти».

Юнаки мірялися силою в таких змаганнях: перенесення мішків з піском, футбольна естафета, «Вершники» - перенесення учасника на відстань 10 м, розбір і збір автомата, перегони з гімнастичними лавами, «Метання булави» (штрафні кидки у б\б кільце), «Втеча з полону» (стрибки в мішках на відстань 10 м), переправа за допомогою обруча, жонглювання футбольним м’ячем, перетягування канату. Кожен курінь продемонстрував сильний характер, волю до перемоги і найкращі фізичні якості.

Урочисто привітав учасників і голова Київської обласної державної адміністрації О.Л. Горган, і подякував усім присутнім за непереборний дух козацтва, за виховання сильної та сміливої нації. Окремо висловив подяку і директору нашого коледжу С.В. Лисаку за його активну громадянську позицію, за значний вклад у культурний, духовний та фізичний розвиток молоді. Щирі слова подяки промовив і директор тим, хто в цей день вирішив довести свою козацьку силу і мужність.

За підсумками змагань місця розподілилися таким чином:

Курінь « Козацька шабля» (КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького»)- І місце (37 балів)

Курінь «Рій Степана Бандери» (КВНЗ ЧОР «Корсунь-Шевченківський педагогічний коледж імені Т.Г. Шевченка»)  - ІІ місце (24 бали)

Курінь «Патріот» (ДПТНЗ «Богуславське вище професійне училище сфери послуг») - ІІІ місце (22 бали)

Курінь «Хортиця» (ДНЗ «Богуславський центр професійно-технічної освіти») - ІVмісце (20 балів)

Окрім конкурсів, присутніх розважали своїми танцями і піснями народний аматорський гурт «Коляда», танцювальний колектив «Либідь» і співучі голоси Богуславщини.

Свято закінчилося, але нехай у душі кожного не згасає козацький дух і кожен із вас добрими ділами стверджує: «Козацькому роду нема переводу!!».

Лісовенко Т.О., керівник фізичного виховання

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти