Меню сайту

ВхідIMG 20171007 1102227 жовтня 2017 року на базі  КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» відбулося святкування Дня бійця територіальної оборони.

Цьогоріч вперше такий захід пройшов по всіх районах Київської області, метою якого є підтримка знань та відновлення пам’яті про основи ведення бойового мистецтва та  виконання завдань за призначенням для забезпечення обороноздатності кожного району.

У заході брали участь керівництво району, фахівці піротехнічної групи, аварійно-рятувальні загони спеціального призначення, рятувальники ДСНС Богуславського району,  представники військового комісаріату, учасники АТО, студенти і старшокласники.

Програма заходу включала в себе інформування населення про діяльність територіальних загонів у Богуславському районі, розгортання армійського намету, справжньої польової кухні, ознайомлення з комлектами захисту від отруйних та рідіоактивних речовин, спортивні змагання з підтягування, перетягування канату, бігу на 60 м, метання учбової гранати, розбирання та збирання автомата АКС-74, показ індивідуальних засобів захисту (бронежилет, каска кевларова, тактичні берці, окулярі  та інш.), засобів польового зв’язку і звичайно ж - частування гостей «солдатською кашею» і чаєм.

Приємо відмітити, що колежани за програмою Дня бійця територіальної оборони зайняли перше місце. А юнаки, Чорноморець Артем, студент 21 групи спец. Фізичне виховання, Завиніченко Сергій, студент 41 групи спец. Правознавство, довели наполегливість і спритність у змаганнях з метання гранати та розбирання/збирання зброї.

Гості та учасники свята мали змогу отримати професійні уроки із володіння стрілецькою зброєю, потренуватися у спорядженні зброї набоями, ознайомитися з будовою стрілецького озброєння та пройти  інструктаж у досвідчених інструкторів із заходів безпеки при виявленні міно-вибухових речовин. За оцінками інструкторів, які проводили комплексні заняття, усі поставлені завдання військовослужбовці  виконали чітко та злагоджено, продемонструвавши високу готовність до дій за призначенням.

По завершенню  всі учасники заходу  висловили слова вдячності за проведені заняття та надану можливість практичного відпрацювання всіх життєвих ситуацій, які можуть знадобитися у майбутньому.

Коваленко Ю.А., викладач захисту Вітчизни

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти