Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

20171005 134926Один раз у рік, у найпрекраснішу пору, коли шелестить падолистом осінь, коли у лузі снує мереживо бабиного літа, а над землею пломеніють різнобарвні квіти, приходить наше свято – Міжнародний день соціального педагога!

5 жовтня професійне свято відзначили і в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» за участю студентів спеціальності «Соціальна педагогіка» ( Соціальна робота).

Ведучі свята Загорулько Яна і Харченко Наталія присутніх спонукали до приємних хвилин відпочинку, і хоч на коротку мить забути про повсякденні турботи, бо невтомна щоденна праця представників цієї професії є вкрай важливою та необхідною.

Вагомість соціальної роботи важко переоцінити, адже вона сповнена гуманізму, милосердя, тепла, і в цьому довели активні, креативні студенти 41 групи, які порадували глядачів танцями, грою з залом. Соціальна робота під силу тільки сильним духом людям і важливість цього прозвучала у вірші «Якщо», декламованим студенткою 3 курсу Коновал Ірини.

Зараз професія соціального педагога затребувана і виділена в окрему категорію системи освіти. Як знайти підхід до «важких» підлітків продемонстрували студенти 2 курсу сценкою «Свої діти – поганими не бувають». В цьому навчальному році колежанська родина поповнилася студентами-першокурсниками, яких чудовою піснею привітали Кисимес Оксана та Лаздаускайте Юлія.

У Міжнародний день соціального педагога приєднуємося до привітань на адресу цих висококваліфікованих фахівців і бажаємо їм успіхів і любові, перемог і радості в їх життєво необхідної всім нам праці! Зі Святом всіх соціальних педагогів!

Берегеля Л.М., викладач соціально-психологічних дисциплін

Фотогалерея:

 

Запрошуємо на навчання


Денна форма навчання:

- Дошкільна освіта (англійська мова, фізична культура)

- Початкова освіта (англійська мова, інформатика)

- Середня освіта (Музичне мистецтво)

- Середня освіта (Образотворче мистецтво)

- Середня освіта (Фізична культура)

- Економіка

- Право

- Соціальна робота

Заочна форма навчання:

- Дошкільна освіта

- Початкова освіта

- Соціальна робота

- Право

- Економіка

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти