Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

DSC 0976У 1941-1943 роках Бабин Яр став місцем масових страт і поховань, величезною братською могилою, де тільки згідно з офіційними даними загинуло понад 100 тисяч осіб різних національностей, мирних жителів, військовополонених, комуністів, підпільників, партизанів, націоналістів.

Бабин Яр – це споконвічне нагадування нам про той біль, який ніколи не пройде, і ми завжди повинні пам’ятати про сотні тисяч людей, які загинули в Бабиному Яру. Це також нагадування нам про байдужість навколишнього світу, який дозволив нацистській Німеччині винищити 6 мільйонів євреїв за роки Другої Світової війни. Це повинно нам нагадувати про те, що тільки народ сам, отримавши незалежність, може захистити себе від спроб будь-яких диктаторів винищити себе.

Студенти коледжу вшанували пам'ять жертв Бабиного Яру. Члени гуртка «Літописець» Потапенко Дмитро, Левченко Ольга, Яковенко Максим, Пустовіт Інна провели уроки пам’яті для студентів 1-го курсу, що дало змогу поглибити знання студентів про Голокост під час Другої Світової війни на території Східної Європи та нашої країни. Заняття сприяли вихованню у студентів толерантності та поваги до інших народів. У пам’яті народу подібні скорботні події не мають жодних часових проміжків і будь-яких термінів – вони завжди живі, так само, як є живим біль втрати за кожним, хто пройшов дорогою смерті й поліг у братській могилі Бабиного Яру.

                                       Дмитренко О.М., керівник гуртка «Літописець»

Фотогалерея:

 

Запрошуємо на навчання


Денна форма навчання:

- Дошкільна освіта (англійська мова, фізична культура)

- Початкова освіта (англійська мова, інформатика)

- Середня освіта (Музичне мистецтво)

- Середня освіта (Образотворче мистецтво)

- Середня освіта (Фізична культура)

- Економіка

- Право

- Соціальна робота

Заочна форма навчання:

- Дошкільна освіта

- Початкова освіта

- Соціальна робота

- Право

- Економіка

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти