Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

eqW1xk qQtsВідгомоніло тепле літо, яке залишило по собі море вражень. Позаду у студентів 41 групи сп. «Соціальна педагогіка» надзвичайно цікавий період літньої практики в дитячих оздоровчих таборах. Ця практика   не лише завершила практичне засвоєння студентами змісту, форм і методів виховної роботи, але й надала можливість для активного вправляння у проведенні різноманітних видів виховної діяльності.

Майбутні соціальні педагоги поділилися своїми враженнями про специфіку роботи з різними категоріями дітей. Проаналізували особливості організації відпочинку у пришкільних таборах, Володарській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті, Київському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей «Оберіг».

Яскраві емоції та гарний настрій забезпечив присутнім зірковий вожатський концерт. Кожен загін продемонстрував свої вокальні здібності, танцювальні навички та інші унікальні таланти. Майбутні професіонали порадували   постановкою казки на сучасний лад, флеш-мобом, цікавими іграми з глядачами.

Бажаємо всім студентам творчої наснаги, невтомної праці та небайдужості дитячих сердець.

Голова ЦК викладачів соціально-педагогічних дисциплін   Л.М.Берегеля

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти