Меню сайту

ВхідP70914-123859У рамках Всеукраїнського олімпійського тижня 14 вересня ЦК викладачів фізичного виховання КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І. С. Нечуя-Левицького» організувала олімпійський урок - спортивно-масовий захід «Свято спорту і здоров’я». Студенти та керівники груп І-ІІ курсів та ІІІ-ІV курси спеціальності «Фізичне виховання», студентська рада провели чудовий незабутній день на мальовничих галявинах біля річки Рось. У заході взяли участь понад 412 студентів. Гарний настрій, сприятлива погода, цікаві конкурси та змагання допомогли провести час весело й драйвово…

На святі були присутні гості: Голова Київського обласного відділення Національного олімпійського комітету України Куроченко І.П., який привітав студентів та розповів про життєвий шлях та спортивні здобутки першого українця, триразового Олімпійського чемпіона з боротьби, триразового чемпіона Європи, заслуженого тренера та майстра спорту, нашого земляка Медвідя Олександра Васильовича; завідувач сектору спорту Богуславської РДА Даниленко А.Б.; заступник директора Богуславської ДЮСШ Васильченко В.А.; вчителі фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів району.

Метою даного заходу було впровадження здорового способу життя у повсякденний побут студентів, сприяти розвитку олімпійського руху на Київщині, вихованню в молодого покоління почуття патріотизму, формуванню рис особистості на засадах духовності, емоційної стійкості, сміливості, рішучості, мужності, товариської взаємодопомоги й формуванню стройової виправки та підтягнутості.

За підсумками минулого навчального року були відзначені кращі збірні коледжу з різних видів спорту, які стали призерами на районних, обласних та Всеукраїнських змаганнях.

За результатами змагань між відділеннями перемогу здобули студенти мистецько–педагогічного відділення. В командну першість між відділеннями входили такі конкурси: квест, смуга перешкод, перетягування канату, міні-футбол, волейбол, стрітбол, туристична естафета, творчий конкурс та флешмоб.

З незначною перевагою студенти 12 групи спеціальності «Початкова освіта. Англійська мова» лідирували з усіх видів.

У груповій першості перемогу здобули:

з пневматичної зброї:      

І місце – 21 П.о.

ІІ місце – 21 Обр.

ІІІ місце – 21 Е.п.

з метання гранати в ціль:

І місце – 21 П.о.

ІІ місце – 11 Фіз.

 ІІІ місце – 12 П.о.

у вікторині «Вікторина про відомих українських олімпійців»:  

І місце – 11Фіз.

ІІ місце – 12 П.А.

ІІІ місце – 21 Муз.

у творчому конкурсі:

І місце – 21 Фіз.

ІІ місце – 11. Фіз.

ІІІ місце – 11 Дош.

у баскетбольному конкурсі:

І місце – Сорока Олена, 21 Дош.

ІІ місце – Науменко Богдан, 21 Фіз.

ІІІ місце – Ткаченко Ярослав, 11 Пр. і Сірошман Ірина, 11Дош.

у конкурсі силачів (піднімання гирі):

І місце –Лебідь Микола, 21 Фіз.

ІІ місце – Тупчій Ярослав, 21 Право.

ІІІ місце –Клименко Олександр, 21 Фіз.

у першості з армлестлінгу (хлопці):

І місце – Макаренко Максим, 11 Право.

ІІ місце – Григор Роман, 21 Фіз.

ІІІ місце – Гриб Богдан, 11 Пр.

у першості з армлестлінгу (дівчата):

I – Райчинець Софія, 21 Обр.

II – Кукея Леся, 21 Муз.

 III – Моторна Віка, 21 Дош.

у першості з шашок:  

 І місце – Чало Софія, 22 Поч.А

ІІ місце – Буц Еріка, 11 Поч. І

ІІІ місце –Кабалик Олександра, 21 Обр.

у першості з шахів:

І місце – Кальченко руслан, 11 Право.

ІІ місце – Олеснін Георгій, 11 Фіз.

ІІІ місце – Садобенко Богдан, 21 Муз.

     Призи на святі порадували всіх: дирекція відзначила кращих спортсменів грошовими преміями, студентський профспілковий комітет нагородив переможців солодощами, майже всі студенти отримали олімпійську атрибутику, спортивний інвентар та грамоти від Київського обласного відділення Національного олімпійського комітету України.

     Море емоцій та приємних вражень отримали учасники заходу, а найголовніше, що вони з користю для здоров’я провели свій час. До наступної зустрічі!

Т.О. Лісовенко, керівник фізичного виховання

Відеогалерея:

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти