Меню сайту

Вхідtab zbir 17Навчальну практику «Літній табірний збір» студенти 3 курсу сп. «Фізичне виховання» подолали за таким маршрутом: місто Богуслав – село Розкопанці – село Дибинці. Табір був розташований на березі мальовничої річки Рось.

Пройшовши 7-кілометрову відстань із спорядженням за плечима, студентам було нелегко, але вони справилися з цим завданням і тим самим впевнилися в своїх силах для проходження майбутніх випробувань. Туристичний похід тривав три дні, де колежани діяли згідно навчальної програми.

Під час практики студенти навчилися формувати вміння та навички організації туристичних походів, удосконалювати свою техніку спортивного туризму, правильно встановлювати намети, облаштовувати бівак, розпалювати вогнище, вчилися надавати першу медичну допомогу потерпілим при кровотечах, сонячному ударі та потопаючим на воді.

Щодня молодь удосконалювала свою фізичну підготовку, оволодівала такими вміннями і навиками як складання маршруту туристичних походів, організовувати харчування в пішохідних походах, підбирати необхідне спорядження для подолання природних перешкод та багато іншого…

Сподіваємося, що студенти засвоїли уміння самостійно працювати з супроводжуючою мотузкою, навчилися самостійно розробляти тактичні схеми проходження по азимуту, удосконалювати техніку в’язання вузлів, набули навиків по транспортуванню технічних етапів навісними переправами через річку.               

Коваленко Ю.А., керівник практики

Відеогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти